kotly na peletky

Zoradiť


 • ATTACK FD26 BIOHEAT

  Doprava zdarma
  ATTACK FD26 BIOHEAT
  Liatinový teplovodný kotol na pevné palivo a pelety  ATTACK FD BIOHEAT FD26 je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka kde predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní nerezového horáka BIOHEAT na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 6 – 25 kW s  jednoduchým čistením roštu , automatickým štartom a ukončením procesu horenia do liatinového telesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotol na pevné palivo a peletky. Kotol je určený na vykurovanie bytov a rodinných domov.
  Naša cena: 2 464,00 €
   
   
  Dostupnosť: Na objednávku
  Katalógové číslo: F5DABIO
  Výrobca: Attack
 • ATTACK FD20 PELLET

  Doprava zdarma
  ATTACK FD20 PELLET
  Liatinový  teplovodný kotol na pevné palivo a pelety  ATTACK FD PELLET FD20 je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka kde predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 8 – 30 kW s automatickým čistením roštu, automatickým štartom a ukončením procesu horenia do liatinového telesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotol  na pevné palivo a peletky. Kotol je určený na vykurovanie bytov a rodinných domov.
  Naša cena: 2 726,00 €
   
   
  Dostupnosť: Na objednávku
  Katalógové číslo: F4DAPEL
  Výrobca: Attack
 • ATTACK FD26 PELLET

  Doprava zdarma
  ATTACK FD26 PELLET
  Liatinový  teplovodný kotol na pevné palivo a pelety  ATTACK FD PELLET FD26 je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka kde predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 8 – 30 kW s automatickým čistením roštu, automatickým štartom a ukončením procesu horenia do liatinového telesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotol  na pevné palivo a peletky. Kotol je určený na vykurovanie bytov a rodinných domov.
  Naša cena: 2 770,00 €
   
   
  Dostupnosť: Na objednávku
  Katalógové číslo: F5DAPEL
  Výrobca: Attack
 • ATTACK FD32 PELLET

  Doprava zdarma
  ATTACK FD32 PELLET
  Liatinový  teplovodný kotol na pevné palivo a pelety  ATTACK FD PELLET FD32 je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka kde predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 8 – 30 kW s automatickým čistením roštu, automatickým štartom a ukončením procesu horenia do liatinového telesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotol  na pevné palivo a peletky. Kotol je určený na vykurovanie bytov a rodinných domov.  
  Naša cena: 2 859,00 €
   
   
  Dostupnosť: Na objednávku
  Katalógové číslo: F6DAPEL
  Výrobca: Attack
 • ATTACK FD36 PELLET

  Doprava zdarma
  ATTACK FD36 PELLET
  Liatinový  teplovodný kotol na pevné palivo a pelety  ATTACK FD PELLET FD36 je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka kde predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 8 – 30 kW s automatickým čistením roštu, automatickým štartom a ukončením procesu horenia do liatinového telesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotol  na pevné palivo a peletky. Kotol je určený na vykurovanie bytov a rodinných domov.
  Naša cena: 2 954,00 €
   
   
  Dostupnosť: Na objednávku
  Katalógové číslo: F7DAPEL
  Výrobca: Attack
 • ATTACK FD42 PELLET

  Doprava zdarma
  ATTACK FD42 PELLET
  Liatinový  teplovodný kotol na pevné palivo a pelety  ATTACK FD PELLET FD42 je moderný zdroj tepla s novou konštrukciou liatinového výmenníka kde predpísaným palivom je čierne uhlie, koks alebo drevo a pri zabudovaní plne automatického nerezového horáka na drevné pelety s možnosťou nastavenia výkonu v rozsahu 8 – 30 kW s automatickým čistením roštu, automatickým štartom a ukončením procesu horenia do liatinového telesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotol  na pevné palivo a peletky. Kotol je určený na vykurovanie bytov a rodinných domov.
  Naša cena: 3 058,00 €
   
   
  Dostupnosť: Na objednávku
  Katalógové číslo: F8DAPEL
  Výrobca: Attack